KONKURSY

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła reprezentowana była przez Oliwię Chojnacką, Zuzannę Kurczbuch, Szymona Nogaja, Szymona Waszaka oraz Amelię Zydorek w Konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"

Dnia 12 kwietnia 2024 roku odbył się VIII Gminny Konkurs Ortograficzny organizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Russowie. Naszą szkołę reprezentowały Zofia Płuciennik uczennica klasy 2 oraz Martyna Janicka uczennica klasy 3.

W Gminnych eliminacjach do Ogólopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Reprezentacja naszej szkoły  w składzie :Marta Grzelak, Blanka Szczepaniak, Alan Szulc i  Wołodymyr Palii  uplasowała się na  miejscu II.

                      W dniu 10 kwietnia dwoje uczniów naszej szkoły: Ivetta Biskup i Adam Goral  wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Antyku organizowanym w Szkole Podstawowej w Russowie.  Okazało się, że  nasi szóstoklasiści mieli ogromna wiedzę i dzięki temu zajęli drugie i trzecie miejsca.

23 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Goliszewie odbyło się ogłoszenie wyników Konkursu literackiego dla szkół podstawowych „Listopadowe myśli o Polsce”. Adresatami konkursu byli uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych gminy Żelazków, a głównym celem konkursu było rozwijanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży.